Guns'n'Glory

Guns'n'Glory Free 1.6.1

Tower Defence na Dzikim Zachodzie

Guns'n'Glory to darmowa gra typu Tower Defence, na Android. Osadzona jest na Dzikim Zachodzie, który znamy z oglądanych w dzieciństwie westernów. Twoim zadaniem, jako herszta bandy zdemoralizowanych desperados, będzie uniemożliwienie gringos przejście przez Twoją ziemię. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dużo akcji
  • Proste sterowanie i zasady
  • Wkrótce będzie możliwe dodanie nowych map
  • Mozliwość wcielenia się w rzezimieszków z Dzikiego Zachodu

Wady

  • Po kilkunastu etapach może się nudzić

Doskonały
9

Guns'n'Glory to darmowa gra typu Tower Defence, na Android. Osadzona jest na Dzikim Zachodzie, który znamy z oglądanych w dzieciństwie westernów. Twoim zadaniem, jako herszta bandy zdemoralizowanych desperados, będzie uniemożliwienie gringos przejście przez Twoją ziemię.

W Guns'n'Glory na Android dowodzisz grupą bandytów, strzegących przejść i kanionów, którymi podróżują osadnicy. Twoim zadaniem jest powstrzymanie ich napływu. Do dyspozycji masz kilka rodzajów broni - strzelby, dynamit, strzały oraz armaty.

Zasady Guns'n'Glory są proste: musisz obsadzić swoimi ludźmi pozycje w taki sposób, aby bez problemu poradzili sobie z intruzami. Jeśli choć jeden z osadników umknie przed Twoimi ludźmi, z pewnością powiadomi szeryfa. To oznacza dla Ciebie jedno - odsiadkę!

Guns'n'Glory posiada bardzo ładną, komiksową i kolorową grafikę. Świetnym uzupełnieniem jest zabawna oprawa dźwiękowa. Sterowanie nie jest trudne, musimy jedynie mieć na oku całą mapę i umieć zarządzać dosyć duża bandą.

Za zrabowane pieniądze możesz zatrudnić nowych rzezimieszków, z którymi do przejścia jest 40 map o trzech różnych poziomach trudności. Guns'n'Glory jest darmowa, więc jej pobranie nic nie kosztuje. Jeśli od małego dziecka chciałeś zwiedzić Dziki Zachód, masz ku temu okazję!

Guns'n'Glory

Download

Guns'n'Glory Free 1.6.1